• 2014-04-08

Ogród dziwów – warsztaty dla najmłodszych w Łazienkach Królewskich

13 kwietnia o godzinie 11.00 w Muzeum Łazienki Królewskie odbędą się kolejne warsztaty rodzinne z cyklu Wyspa Bajek. Tym razem organizatorzy zapraszają najmłodszych do udziału w zajęciach Ogród dziwów.

„Wyspa Bajek”, plakat (źródło: materiały prasowe)

„Wyspa Bajek”, plakat (źródło: materiały prasowe)

Podczas najbliższych warsztatów dzieci odbędą wyprawę do niezwykłego ogrodu, w którym obdarzone głosem rośliny, kwiaty i krzewy wprowadzą je w świat tajemniczych historii. Wyposażeni w lupy i lornetki uczestnicy będą odkrywać to pełne magii miejsce. Poznają również smak czarodziejskiego pyłku, po zjedzeniu którego wstąpi w nich moc tworzenia niepowtarzalnych opowieści.

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 3–5 lat. Prowadzi je Anna Zajda – plastyczka i animatorka, absolwentka edukacji artystycznej na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym, miłośniczka sztuki akcji, rzeźby, rękodzieła, land artu i opowiadania bajek. Cykl warsztatów Wyspa Bajek odbywa się przez cały rok, w każdą drugą niedzielę miesiąca, o godzinie 11.00.

Warsztaty są odpłatne, bilet rodzinny (dziecko i opiekun) kosztuje 15 zł. Jest możliwość wykupienia karnetu rocznego lub karnetu na sześć warsztatów.

Warsztaty rodzinne Ogród dziwów
13 kwietnia 2014 roku, godzina 11.00
Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie

Dodaj komentarz