• 2014-03-26

Gwiazdy polskich teatrów muzycznych w Nowohuckim Centrum Kultury

2 kwietnia w sali teatralnej Nowohuckiego Centrum Kultury w Krakowie odbędzie się koncert w wykonaniu gwiazd polskich teatrów muzycznych.

„Bo to się zwykle tak zaczyna..." (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Bo to się zwykle tak zaczyna..." (źródło: materiały prasowe organizatora)

Bo to się zwykle tak zaczyna… to koncert pełny melodii, które zna cały świat. Popularne piosenki: Powróćmy jak za dawnych lat, Nigdy więcej, Dumka na dwa serca i doskonale znane tytuły z musicali: My fair Lady, Chicago, West Side Story, Mamma Mia, Upiór w operze tworzą malowniczą opowieść o różnych odcieniach miłości.

Gwiazdy polskich teatrów muzycznych, m.in. Opery Wrocławskiej, Teatru Muzycznego Romy, Poznańskiego Teatru Muzycznego i Teatru Muzycznego z Lublina wystąpią z towarzyszeniem chóru i orkiestry. Oryginalna oprawa sceniczna, animacje i fragmenty filmów dopełnią wizualną stronę tego wyjątkowego widowiska.

W następny wieczór będzie można zobaczyć na żywo kabaret Limo w ramach projektu Odlewnia Form Satyrycznych.

Odlewnia Form Satyrycznych to wspólny projekt Nowohuckiego Centrum Kultury i Formacji Chatelet – gospodarzy kolejnych wieczorów. Cykl spotkań z najlepszymi i najciekawszymi polskimi kabaretami. Różnorodność zapraszanych raz w miesiącu gości poświadcza, jak bardzo pojemnym, różnobarwnym i wielopłaszczyznowym zjawiskiem jest współczesny kabaret.

Koncert, Bo to się zwykle tak zaczyna
2 kwietnia 2013 roku, godz. 19.00
Nowohuckie Centrum Kultury
Kraków

Dodaj komentarz