Zrób zdjęcie warte Poznania

Od 24 marca można zgłaszać prace do drugiej edycji konkursu fotograficznego pt. Zdjęcie warte Poznania, organizowanego przez Fundację Klaster Poznań.

Plakat wystawy „Zdjęcie warte Poznania” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Plakat wystawy „Zdjęcie warte Poznania” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Konkurs jest skierowany dla wszystkich tych, którzy chcą pokazać cząstkę siebie w kontekście miasta. Pomyśl: Czy to, co podoba mi się w mieście wynika z moich przekonań, czy też jest projekcją opinii innych? Czy lubię to, co moi znajomi? Czy drażni mnie coś innego, jako mieszkańca danego terenu, a coś innego, jako pracownika firmy ulokowanej na innym obszarze? Czy potrafię powiedzieć, gdzie kończy się wpływ otoczenia a zaczyna moje indywidualne spojrzenie na miasto? Czy nie brakuje mi okazji, aby wyrazić swój subiektywny stosunek do miasta i toczących się w nim procesów?

W pierwszej edycji zgłoszonych zostało ponad 170 prac oraz oddanych zostało ponad 2000 głosów.

Sponsorami strategicznymi konkursu są firmy: Sony oraz Saturn (CH Galeria Pestka).

Partnerami akcji są: Fundacja Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Stacja Poznań Główny, Designteka.pl, O.pl, Label Magazine, Independent.pl, NaszeMiasto Poznań, Freshmag, artinkubator.pl, #PNGO, Fanpoint, Exspace, Brandlove oraz CH Galeria Pestka.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić zdjęcie związane z tematem konkursu, a następnie dodać je za pomocą specjalnie przygotowanej aplikacji, dostępnej na fanpage’u Fundacji Klaster Poznań: https://www.facebook.com/KlasterPoznan, w terminie od 24 marca do 01 maja 2014 roku. W drugiej edycji konkursu to jury zdecyduje o przyznaniu trzech pierwszych miejsc. Społeczność natomiast będzie miała okazję wybrać osobę, która zostanie uhonorowana dodatkową nagrodą.

Zdjęcie warte Poznania
Zgłoszenia są przyjmowane od 24 marca do 1 maja 2014 roku
Fundacja Klaster Poznań

Dodaj komentarz