• 2014-03-25

Festiwal Wroclove Design poszukuje wolontariuszy

14 maja rusza druga edycja Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów Wroclove Design. Jest to festiwal projektów międzynarodowych gwiazd designu oraz zdolnych debiutantów z całej Europy. Organizatorzy festiwalu poszukują wolontariuszy, którzy pomogą stworzyć kilkudniowe święto design i sztuki.

Festiwal Wroclove Design poszukuje wolontariuszy (źródło: materiały prasowe organizatora)

Festiwal Wroclove Design poszukuje wolontariuszy (źródło: materiały prasowe organizatora)

Podobnie jak w zeszłym roku, poza główną wystawą, odbędzie się wiele spotkań, debat i paneli dyskusyjnych z autorytetami z zakresu wzornictwa i sztuki. Festiwal pokaże design przyjazny odbiorcy obejmujący różnorodne dziedziny życia: od przedmiotów codziennego użytku, poprzez sztukę użytkową, przestrzeń w architekturze oraz procesy biznesowe.

II edycja MFDP będzie prawdziwym świętem designu i sztuki, poświęconym rzeczom dobrze zaprojektowanym oraz ludziom, którzy je tworzą.

Podczas festiwalu podejmowana jest ogromna ilość działań w wielu dziedzinach. W związku z tym organizatorzy poszukują osób chętnych do pomocy przy tworzeniu tego wydarzenia. Poszukiwane są osoby ambitne, odważne i pełne zapału do pracy. Doświadczenie nie jest oczekiwane, a jedynym warunkiem jest wiek – należy mieć ukończone 16 lat.

Zapisy na stronie organizatora w zakładce wolontariat.

Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów Wroclove Design
14-18 maja 2014 r.
Wrocław

Dodaj komentarz