• 2014-03-22

Karuzela – w kinach od 23 maja

23 maja premierę będzie mieć film Roberta Wichrowskiego pt. Karuzela – pełny emocji i erotycznego napięcia obraz pokolenia dzisiejszych trzydziestolatków.

„Karuzela”, reż. Robert Wichrowski (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Karuzela”, reż. Robert Wichrowski (źródło: materiały prasowe organizatora)

Młodzi ludzie stający przed najtrudniejszymi życiowymi problemami, nie zawsze podejmują właściwe decyzje. Kiedy konsekwencje wyborów sprzed lat wychodzą na światło dzienne, okazuje się jak kruche jest szczęście zbudowane na kłamstwie. Przedstawiamy teaser, który rozbudzi ciekawość widzów.

Miłość, przyjaźń, zdrada i namiętność przeplatają się wzajemnie, wciągając głównych bohaterów Karuzeli w wir trudnych decyzji i ich tragicznych konsekwencji. Na pierwszy rzut oka, życie Piotra, Magdy, Rafała i Natalii wydaje się poukładane. Pod warstwą pozorów drzemie jednak głęboko skrywana tajemnica. Kiedy dwaj przyjaciele z czasów liceum zakochują się w tej samej dziewczynie, przeżywają najcięższą próbę, której wynik zaważy na ich całym życiu. Reżyser filmu, Robert Wichrowski, obnaża prawdziwe uczucia pokolenia dzisiejszych trzydziestolatków i zadaje pytanie, ile są w stanie poświęcić dla własnego szczęścia.

W rolach głównych wystąpi czwórka debiutujących w pierwszoplanowych rolach aktorów: Mikołaj Roznerski (Chce się żyć, Supermarket), Mateusz Janicki (Supermarket, Miłość na wybiegu, Lejdis), Karolina Kominek (Wymyk) i Maria Pawłowska.

W pozostałych rolach będzie można zobaczyć Małgorzatę Zajączkowską, Ireneusza Czopa oraz Aleksandra Mikołajczaka.

Producenci filmu postawili na najwyższej jakości oprawę wizualną i dźwiękową. Autorem zdjęć jest, trzykrotnie nominowany do Orła, Adam Bajerski, który w przeszłości pracował przy takich filmach jak Zmruż oczy, Sztuczki i Imagine. Za muzykę odpowiada Mikołaj Noon Bugajak, jeden z najbardziej uzdolnionych i docenionych producentów muzycznych w kraju.

Karuzela
Scenariusz i reżyseria: Robert Wichrowski
Obsada: Mikołaj Roznerski, Karolina Kominek, Mateusz Janicki, Maria Pawłowska, Małgorzata Zajączkowska, Zosia Wichrowska, Magdalena Łaska, Bolesław Abart, Ireneusz Czop, Krzysztof Czeczot, Michał Gadomski, Aleksander Mikołajczak
Dystrybutor: Next Film
W kinach od 23 maja 2014 r.

Dodaj komentarz