• 2014-03-21

OKK! design – wiosenne spotkanie z dobrym wzornictwem

25 marca o godz. 13.30 w Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka w Warszawie odbędzie się trzecia edycja spotkania szkoleniowo-konferencyjnego OKK! design.

Beza Projekt (źródło: materiały prasowe organizatora)

Beza Projekt (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wspólnie z przedstawicielami firm rynku wnętrzarskiego, reprezentantami środowiska akademickiego, czołowymi projektantami form przemysłowych, organizatorzy zapraszają do udziału w trzeciej edycji spotkania szkoleniowo-konferencyjnego, które odbędzie się 25 marca o godzinie 13.30 w Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka w Warszawie.

W programie:

  • prelekcje i prezentacje produktowe: Noti, Natuzzi, Hastens, BoConcept, Vorwerk Kobold, SH Studio, Budniq design
  • polski design: Vzór, Beza Projekt, KOD, Red Popppy
  • zwiedzanie poszczególnych salonów Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka
  • upominki i niespodzianki

Wydarzenia towarzyszące:

  • uroczyste otwarcie nowej Galerii Noti
  • premiera identyfikacji wizualnej marki OKK!

Goście specjalni: dr Krystyna Łuczak Surówka oraz Chie Piskorska.

dr Krystyna Łuczak-Surówka – historyk sztuki i krytyk designu, absolwentka Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w polskim wzornictwie, który nie tylko bada, ale i kolekcjonuje. Miłośniczka lat 50. i 60. Współpracuje m.in. z Łódź Design Festiwal, Instytutem Wzornictwa Przemysłowego. Konsultantka Słownika Projektantów Polskich oraz autorka prezentacji Historia polskiego wzornictwa na stronach IWP. Publikuje m.in. w 2+3d, Elle Decoration.

Chie Piskorska – Japonka urodzona w Tokio, spędziła ponad połowę swojego życia poza ojczyzną. W Polsce mieszka od 16 lat. Architekt wnętrz, stylista, scenograf wystaw, florysta, eseista, wykładowca z zakresu historii sztuki, architektury i estetyki Japonii. Wykłada na Wydziale Architektury Wnętrz w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie obecności do 24 marca.

OKK! design
25 marca 2014 r., godz. 13.30
CWW Domoteka, ul. Malborska 41
Warszawa

Dodaj komentarz