• 2014-03-21

Przedpremierowe pokazy filmu Amazonia. Przygody mapłki Sai

Od 23 marca do 25 kwietnia co niedzielę warszawskie Kino Muranów zaprasza na przedpremierowe pokazy filmu Amazonia. Przygody małpki Sai (reż. Thierry Ragobert).

„Amazonia. Przygody małpki Sai”, reż. Thierry Ragobert (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

„Amazonia. Przygody małpki Sai”, reż. Thierry Ragobert (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

W każdą niedzielę od 23 marca do 25 kwietnia o 11.30 rodzicie i dzieci będą mogli zapoznać się z przygodami małpki Sai, wychowanej w mieście małpki kapucynki, która w wyniku przypadku trafia w samo serce amazońskiej dżungli.

Nieprzygotowana do życia wśród dzikiej natury i zdana wyłącznie na siebie zmierzy się z wyzwaniami, które przygotowała dla niej przyroda: będzie musiała nauczyć się żyć wśród innych zwierząt, zdobywać pożywienie, unikać niebezpieczeństw. Sai odkryje bogaty świat, o którym nie miała pojęcia, a gdy z czasem znajdzie przyjaciół pośród innych małpek, ten odsłoni swą przyjazną stronę.

Zrealizowana w tradycji Mikrokosmosu i Makrokosmosu w 3D w autentycznej scenerii amazońskiego lasu deszczowego, bez użycia efektów specjalnych, za to z lokalną fauną (od papug, motyli i rzecznych delfinów, po krokodyle i panterę), Amazonia to piękna i fascynująca wyprawa w głąb największej dżungli na Ziemi, pełnej naturalnych cudów i harmonii.

Natura w tym filmie jest po prostu niezwykła, a przygody, które przeżywają prawdziwe zwierzęta, naprawdę ekscytujące. To film dla całej rodziny, któremu udaje się zaspokoić gusta dzieci i rodziców.

Hollywood Reporter

Przedpremierowe pokazy filmu Amazonia. Przygody mapłki Sai
Od 23 marca do 25 kwietnia 2014 roku
Każda niedziela o godz. 11.30
Kino Muranów w Warszawie
Gen. Władysława Andersa 5

Dodaj komentarz