• 2014-03-13

Konkurs zwiastunów przepustką na 54. Krakowski Festiwal Filmowy

Rusza konkurs zwiastunów filmów zgłoszonych na 54. Krakowski Festiwal Filmowy, który odbędzie się na przełomie maja i czerwca. Internetowe głosowanie trwa od 10 marca do 10 kwietnia, a zwycięski trailer będzie dla filmu, który promuje, przepustką na Festiwal.

54. Krakowski Festiwal Filmowy (źródło: materiały prasowe organizatora)

54. Krakowski Festiwal Filmowy (źródło: materiały prasowe organizatora)

W lutym zakończony został nabór filmów na 54.edycję Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który potrwa od 25 maja do 1 czerwca. Obecnie trwa selekcja tytułów, które zostaną zakwalifikowane do czterech festiwalowych konkursów, a w międzyczasie organizatorzy zapraszają twórców i publiczność do udziału w zabawie, w której stawką jest udział filmu w 54. Krakowskim Festiwalu Filmowym.

Od 10 marca do 10 kwietnia na stronie festiwalu trwa konkurs zwiastunów filmów zgłoszonych do tegorocznej edycji Festiwalu. Producent lub autor filmu nadesłanego do selekcji 54.KFF może zgłosić do konkursu trailerów zwiastun promujący tenże film. Zwiastuny poddane zostaną internetowemu głosowaniu publiczności, a trailer, który zbierze największą ilość głosów zagwarantuje filmowi, który promuje, miejsce w programie Festiwalu.

Z roku na rok dostajemy coraz więcej zgłoszeń, rośnie liczba tytułów wartych pokazania, a nasi selekcjonerzy mają bardzo trudne zadanie [...] W tym roku, poprzez konkurs trailerów chcielibyśmy zaprosić naszych widzów do udziału w procesie selekcji. Ten konkurs to dodatkowa furtka do programu 54. Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

– mówi Krzysztof Gierat, dyrektor Festiwalu

54. Krakowski Festiwal Filmowy
25 maja – 1 czerwca 2013 r.
Kraków

Dodaj komentarz