• 2014-03-13

Zagraj na jednej scenie obok Sonundgarden i Erica Claptona

Rusza wielki konkurs połączony z trasą koncertową, w którym młodzi artyści mają szansę zaprezentować się przed szerszą publicznością, a jeden z nich zagra na Life Festival Oświęcim 2014 przed Erikiem Claptonem oraz Soundgarden.

Life on Stage to zupełnie nowa odsłona konkursu organizowanego przez Fundację Peace Festival. Tegoroczna edycja będzie obfitować w wiele niezwykłych, artystycznych przeżyć. Life on Stage to 4 etapy muzycznych emocji, koncerty uczestników konkursu w całej Polsce oraz wyjątkowe nagrody. Zwycięzca zagra 27 czerwca na scenie głównej LFO, na koncercie z udziałem m.in. słynnej formacji Soundgarden. Dodatkową nagrodą będzie nagranie singla z pomocą Marcina Borsa, jednego z najbardziej uznanych polskich producentów.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora. Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 marca. Spośród nadesłanych aplikacji Organizator wybierze uczestników kolejnego etapu konkursu, który będzie trwał od 3 kwietnia do 11 maja. Do półfinałów zakwalifikuje się 12 artystów, którzy zagrają na 4 koncertach z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Czterech wykonawców (wybranych drogą internetową oraz SMS-ami) wystąpi w wielkim finale, który odbędzie się 5 czerwca w Krakowie. Zwycięzca Life on Stage, wybrany przez specjalnie powołane jury, zagra na wielkiej scenie Life Festival Oświęcim. Poprzednie edycje konkursu wygrali: Teddy Jr, który w 2012 r. wystąpił m.in. przed Peterem Gabrielem oraz Future Folk, który rok temu supportował m.in. Stinga.

Life Festival Oświęcim
od 25 do 28 czerwca 2014 roku

Dodaj komentarz