• 2014-03-13

Gabriel czyli dlaczego warto mieć marzenia

11 kwietnia do kin wejdzie nagradzany na międzynarodowych festiwalach filmów dla dzieci i młodzieży familijny film przygodowy Gabriel w reżyserii Mikołaja Haremskiego.

„Gabriel”, reż. Mikołaj Haremski (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

„Gabriel”, reż. Mikołaj Haremski (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

Nagradzany na międzynarodowych festiwalach filmów dla dzieci i młodzieży familijny film przygodowy ze Zbigniewem Zamachowskim, Krzysztofem Globiszem i Pawłem Królikowskim oraz młodymi aktorami Janem Rotowskim i Natanem Czyżewskim w rolach głównych. Pozytywny film o przyjaźni i o tym, że warto mieć marzenia i je realizować.

Dwunastoletni Tomek mieszka z dziadkami. Jego pasją są wyścigi gokartowe, a jedynym przyjacielem mechanik samochodowy. Wciąż doskwiera mu brak ojca, którego nigdy nie poznał. Pewnego dnia postanawia opuścić dom i wyruszyć w podróż, by go odnaleźć. Już na samym początku wpada w tarapaty, z których pomaga mu wyjść tajemniczy przyjaciel, Gabriel. Pomimo nieufności Tomka, chłopcy zaprzyjaźniają się i razem stawiają czoła przygodom. Tomek jest coraz bliżej poznania ojca, a także odkrycia tajemnicy Gabriela.

Gabriel
Reżyseria: Mikołaj Haremski
Obsada: Jan Rotowski, Natan Czyżewski, Zbigniew Zamachowski, Paweł Królikowski, Sławomir Orzechowski, Tomasz Sapryk, Krzysztof Globisz
Dystrybucja: i-Film
W kinach od 11 kwietnia 2014 r.

Dodaj komentarz