Trochę mnie gnębi towarzystwo gołębi – kolejna odsłona

14 i 27 marca w Galerii Arsenał w Białymstoku odbędą się warsztaty pt. Trochę mnie gnębi towarzystwo gołębi, które poprowadzą Aleksandra Czerniawska i Paweł Matyszewski.

„Trochę mnie gnębi towarzystwo gołębi”, projekt graficzny Katarzyna Siemieniako BALANS STUDIO (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Trochę mnie gnębi towarzystwo gołębi”, projekt graficzny Katarzyna Siemieniako BALANS STUDIO (źródło: materiały prasowe organizatora)

Od ubiegłego roku w ramach Placu Zabaw Arsenał odbywają się spotkania w cyklu Trochę mnie gnębi towarzystwo gołębi adresowane do osób określanych jako 50+. Organizatorzy zapraszają także ludzi, którzy we wczesnej młodości próbowali malować, rysować, a później życie przytłumiło te potrzeby. Oraz tych, którzy są na etapie odkrywania i poszukiwania nowych talentów.

Nie jest to propozycja kursów regularnego rysunku czy malarstwa, chociaż te też będą obecne. Będą to raczej zajęcia polegające na oswojeniu się z narzędziem, np. malowanie farbami białymi i czarnymi zamiast mierzyć się z używaniem wszystkich kolorów. Rozmowy z artystami o sztuce, ale też o Waszych upodobaniach i fascynacjach. Wszystkie zajęcia są poprzedzone oprowadzaniem po aktualnie prezentowanych wystawach

Tematem marcowych zajęć będzie kontrast jednoczesny w szarości. Ćwiczenia bez używania kolorów, tylko odnoszące się do waloru.

14 marca zajęcia poprowadzi: Aleksandra Czerniawska
27 marca zajęcia poprowadzi: Paweł Matyszewski

Trochę mnie gnębi towarzystwo gołębi
Warsztaty odbędą się 14 i 27 marca 2014 roku od godziny 16.00 do 17.30
Galeria Arsenał w Białymstoku
ul. Mickiewicza 2
Białystok

Dodaj komentarz