• 2014-03-07

The Lollipops premierowo w Chwili

21 marca w warszawskiej Klubokawiarni Chwila wystąpi zespół The Lollipops, grupa młodych muzyków, których utwory przypominają pocztówki z amerykańskich przydrożnych barów, kiedy indziej porywające szlagiery z młodzieżowych potańcówek.

The Lollipops (źródło: mat. prasowe)

The Lollipops (źródło: mat. prasowe)

The Lollipops po wydaniu debiutanckiego albumu i zagraniu serii koncertów z tym repertuarem, zajęli się przygotowaniem drugiego studyjnego krążka. Nowe utwory są jeszcze bardziej zróżnicowane, poszukujące i eksplorujące inne obszary rock’n’rollowej muzyki. Większe skupienie na rytmie piosenek powoduje, że stały się one bardziej emocjonalne, niemalże intymne, ale nadal z pazurem. Od 2013 roku grupa związana jest z wytwórnią MTJ.

W końcu!! Oto jesteśmy w tym długo oczekiwanym momencie, kiedy wiemy, jak nazywa się album, jakie piosenki są na nim i kiedy pierwsi słuchacze zderzą się z tym, nad czym pracowaliśmy przez ostatnie miesiące. Chociaż gramy te utwory na koncertach, to dopiero zebrane w całość i podane w formie kompletnego krążka Miniatures brzmią jak album, który określa kierunek, w którym poszliśmy po wydaniu Hold! – mówią muzycy The Lollipops. Piosenki zyskały więcej głębi, jednak nie straciliśmy przy tym buńczucznej werwy. Bardzo nas też cieszy, że każdy utwór jest zamkniętą całością. Stąd nazwa albumu – Miniatures. Powinno się Wam spodobać. – zapowiada zespół.

Koncert The Lollipops
21 marca 2014 roku
Klubokawiarnia Chwila
ul. Ogrodowa 31/35

Dodaj komentarz