• 2014-03-03

Woody Allen alfonsem w komedii Casanova po przejściach

9 maja do kin trafi komedia w reżyserii Johna Torturro – Casanova po przejściach z udziałem Woody’ego Allena, Sharon Stone i Vanessy Paradis.

„Casanova po przejściach”, reż. John Torturro (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

„Casanova po przejściach”, reż. John Torturro (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

Swoimi przebojami – Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać, Wszyscy mówią: kocham cię, Zakochani w Rzymie czy Co nas kręci, co nas podnieca, król komedii Woody Allen udowodnił, że o miłości wie dosłownie wszystko. Teraz pod jego fachową opieką John Turturro spróbuje sił w najstarszym zawodzie świata i na własnej skórze poczuje… nagi instynkt Sharon Stone. Wszystko to w komedii Casanova po przejściach.

Murray Schwartz (Woody Allen), właściciel antykwariatu, popada w problemy finansowe. Postanawia namówić przyjaciela – nieśmiałego kwiaciarza Fioravante (John Turturro), na spotkanie ze swoją dermatolog (Sharon Stone). Nie chodzi jednak o zwyczajną wizytę u lekarza, tylko o spełnienie seksualnych fantazji znudzonej życiem pani doktor. Oczywiście za skromną opłatą. Fioravante, choć z oporami, zgadza się na propozycję. W końcu czego nie robi się dla przyjaciół w potrzebie? Tak zaczyna się dochodowy biznes dwójki panów, który z dnia na dzień przynosi większe zyski, gdyż sława kochanka do wynajęcia zatacza coraz szersze kręgi. Jednak pewnego dnia, za sprawą Murraya, Fioravante pozna kolejną potencjalną klientkę – Avigal (Vanessa Paradis). To spotkanie odmieni na zawsze życie obojga.

Casanova po przejściach
Reżyseria i scenariusz: John Turturro
Obsada: Woody Allen, John Turturro, Sharon Stone, Vanessa Paradis, Sofia Vergara, Liev Schreiber
Dystrybucja: Kino Świat
W kinach od 9 maja 2014 r.

Dodaj komentarz