• 2014-02-28

Mami Fatale – Baw się z nami, gotuj z Mami we WRO

Podczas ostatniej projekcji mali widzowie poznali zupełnie nową bohaterkę swoich serc i żołądków – Mami Fatale. 2 marca centrum Sztuki WRO zaprasza na kolejne pełne pysznych przygód spotkanie z tą super-babcią.

„Mami Fatale” (źródło: materiały prasowe)

„Mami Fatale” (źródło: materiały prasowe)

Mami Fatale – edukacyjno-kulinarna seria animacji, stworzona przez trójmiejską Grupę Smacznego – opowiada o perypetiach starszej, ale niezwykle energicznej pani, która wyjechała z miasta, by prowadzić wiejskie życie upływające na uprawie sadu, ogródka, gotowaniu i wcinaniu smakowitych potraw wraz z przyjaciółmi – Psiną i Prosięciem.

Ten sielski obraz w każdym odcinku burzy nieoczekiwany zbieg okoliczności, który wiedzie bohaterów na spotkanie z mnóstwem przygód. W ich gąszczu można dowiedzieć się, skąd tak naprawdę biorą składniki kuchni i że wspólne jedzenie to także przygoda. Bo to, co się gotuje i z czego się gotuje, jest niezwykle istotne. Mami uwielbia pracować we własnym ogródku i sadzie z jabłoniami. W kolorowym świecie Mami Fatale spotkać można prawdziwego wieloryba albo złośliwego sobowtóra, a eksperymenty kulinarne mogą okazać się sposobem na uratowanie z opresji przyjaciół – na przykład sok z marchwi to przecież najlepsze antidotum na niezwykłe rozmiary Prosięcia.

Po projekcji na najmłodszych widzów czekają oczywiście związane z projekcją zabawy warsztatowe.

„Mami Fatale” (źródło: materiały prasowe)

„Mami Fatale” (źródło: materiały prasowe)

Program:

  • Musza robota,
  • Śnieżne wojny,
  • Pod fatalną banderą,
  • Mami duale.

Niedzielny Poranek Filmowy – Mami Fatale
2 marca 2014 roku, godz. 12.30
Centrum Sztuki WRO we Wrocławiu

Dodaj komentarz