• 2014-02-11

Przyszli menedżerowie będą pracować przy festiwalach

Akademia Menedżerów Muzycznych rozpoczęła współpracę z polskimi i nie tylko letnimi festiwalami. Ciągle trwają zapisy na drugą edycję kursy, który rozpocznie się już 22 lutego.

Akademia Managerów Muzycznych (źródło: mat. prasowe)

Akademia Managerów Muzycznych (źródło: mat. prasowe)

Współpracujemy z takimi imprezami, jak m.in. Tauron Nowa Muzyka, Original Source Up to Date, Próba Dźwięku, Emergenza, Hip Hop Kemp czy Audioriver – tłumaczy Przemysław Kubajewski, koordynator Akademii Menedżerów Muzycznych. – Jest to poszerzenie naszej oferty dla uczestników Akademii. Chcemy, by w praktyce mieli możliwość obserwować organizacyjną machinę tego rodzaju imprez, co z pewnością pozwoli im lepiej zrozumieć samych organizatorów, czyli ich potencjalnych zawodowych partnerów.

22 lutego startuje druga edycja Akademii Menedżerów Muzycznych. Nadal trwają zapisy, wszelkie szczegóły można znaleźć na oficjalnej akademii.

Pierwsza edycja naszej Akademii cieszyła się dużym zainteresowaniem, mamy za sobą mnóstwo wspaniałych doświadczeń i pierwsze niemałe sukcesy naszych podopiecznych – kontynuuje Przemysław Kubajewski. – Jeszcze w lutym startujemy z kolejną edycją – dodaje. AMM postawiła na sprawdzone nazwiska. – Zmian w obsadzie nie będzie – mówi Kubajewski. – Przez pół roku wybieraliśmy wykładowców, ich weryfikacją były zajęcia, na których sprawdzili się perfekcyjnie.

Wśród wykładowców Akademii Menedżerów Muzycznych znaleźli się m.in.: Sławomir Pietrzak (SP Records), dr Piotr Turek (Muzodajnia), Wiesław Weiss (Teraz Rock) czy Jerzy Tolak (menedżer Republiki i Grzegorza Ciechowskiego).

Dodaj komentarz