• 2014-02-06

3D czyli Dizajn Dla Dzieci w Kielcach

8 i 9 lutego kielecki Institute of Design zaprasza na warsztaty z 3D czyli Dizajn Dla Dzieci, które będą towarzyszyć wystawie Wojna i pokój.

3D czyli Dizajn Dla Dzieci w Kielcach (źródło: materiały prasowe organizatora)

3D czyli Dizajn Dla Dzieci w Kielcach (źródło: materiały prasowe organizatora)

Harmonogram:

  • 8 lutego, godz. 16.00-18.00 – MEBLOścianka – warsztat będzie polegać na zapoznaniu dzieci z wyjątkowym elementem wyposażenia wnętrz jakim jest meblościanka. Niektórzy znają ją tylko z domów babć i dziadków, inni zadziwiają się wieloma funkcjami tego mebla. Przygotujemy prezentację, podczas której zapoznamy się z charakterystyką meblościanki. Po krótkim wstępie teoretycznym przygotujemy własne mini-meblościanki ze śmieciowych kartonów i pudełek. Ozdobimy je okleiną, która świetnie imituje drewno.
    Warsztat dla dzieci w wieku 7-12 lat.
    Liczba uczestników: max. 15 osób
  • 9 lutego, godz. 11.00-13.00 – Kalejdoskop – kultowa zabawka z dawnych lat, która ostatnio powraca do łask. Przyglądanie się tysiącom, a może wręcz miliom niezwykłych kompozycji z kolorowych szkiełek to zabawa, która praktycznie nie może się znudzić. Podczas warsztatów zobaczymy zabawki prezentowane na wystawie. Później stworzymy kalejdoskopy, bo nic tak nie cieszy jak własnoręcznie wykonana zabawka.
    Warsztat dla dzieci w wieku 10-15 lat.
    Liczba uczestników: max. 15 osób

3D czyli Dizajn Dla Dzieci
8 i 9 lutego 2014 r.
Institute of Design
Kielce

Dodaj komentarz