• 2014-01-31

NieKongres Animatorów Kultury w Warszawie

Od 26 do 28 marca w Warszawie potrwa NieKongres Animatorów Kultury. Zgłoszenia wystąpień można przesyłać do 14 lutego.

NieKongres Animatorów Kultury w Warszawie (źródło: materiały prasowe)

NieKongres Animatorów Kultury w Warszawie (źródło: materiały prasowe)

Na NieKongres organizatorzy zapraszają wszystkich praktyków i animatorów kultury, którzy chcą zabrać głos i aktywnie uczestniczyć w dyskusjach na temat kondycji i przyszłości animacji kultury w Polsce. Zależy im na tym, aby w wydarzeniu wzięły udział osoby z różnych środowisk instytucjonalnych i poza instytucjonalnych oraz z całej Polski.

Zachęcają również do zgłaszania tematów wystąpień i prezentacji, które złożą się na Sesje Otwarte NieKongresu. Aby zgłosić chęć uczestnictwa lub prezentację należy wypełnić oddzielne formularze, które są dostępne online na stronie Platformy Kultury. W sieci utworzono także Forum Animatorów Kultury, będące ogólnodostępną przestrzenią dla dyskusji. Udział w NieKongresie jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

NieKongres Animatorów Kultury w Warszawie, logo (źródło: materiały prasowe)

NieKongres Animatorów Kultury w Warszawie, logo (źródło: materiały prasowe)

Wśród gości i uczestników znajdą się m. in.: Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdan Zdrojewski, prof. Marek Krajewski, Zina Jarmoszuk, Krzysztof Dudek, Marek Sztark, Ewa Kokot, Magdalena Dudkiewicz, Ryszard Michalski, Beata Jaszczak, Grzegorz Godlewski, Janusz Byszewski, Marta Białek, Szymon Pietrasiewicz, Maria Rogaczewska, Michał Paluch, Robert Konieczny, Ewa Smuk-Stratenwerth, Marta Wójcicka, Bohdan Skrzypczak, Danuta Sroka, Joanna Augustowska, Zbigniew Mieruński, Maciej Żywno oraz Barbara Jedlewska.

NieKongres Animatorów Kultury
Od 26 do 28 marca 2014 r.
Narodowe Centrum Kultury w Warszawie

Dodaj komentarz