• 2014-01-30

Pierwsze gwiazdy Festiwalu Audioriver 2014

Od 25 do 27 lipca w ramach Festiwalu Audioriver na plaży w Płocku zagrają m.in. Booka Shade live, Loco Dice, Dom & Roland, Max Cooper live oraz Special Request.

Booka Shade, logo (źródło: materiały prasowe)

Booka Shade, logo (źródło: materiały prasowe)

Trójka z ogłoszonych wykonawców porusza się w rejonach house’u i techno, ale każdy ma swój wyjątkowy charakter. Booka Shade słyną z miękkiego, melodyjnego brzmienia i takich hitów, jak Body Language czy White Rooms. Loco Dice to siła napędowa sceny house i techno od ponad dekady i artysta, który słynie ze świetnej techniki i wyczucia didżejskiego. Max Cooper, z kolei, zbudował swoją popularność na minimalowych, tech trance’owych produkcjach, ale utwory zapowiadające jego debiutancki album pokazują, że artysta poszukuje także bardziej eksperymentalnych form wyrazu.

Organizatorzy zapowiadają także zupełnie nową inicjatywę – Audioriver Fashion Day. Postanowiono rozszerzyć teren imprezy aż do pobliskiego zalewu Sobótka i wykorzystać to miejsce na prezentację polskiej mody niezależnej. Audioriver Fashion Day odbędzie się w sobotę w ciągu dnia, a w strefie stanie kilkadziesiąt stoisk projektantów oraz scena prezentująca lekką, plażową muzykę od downtempo po deep house.

Festiwal Audioriver 2014
Od 25 do 27 lipca 2014 r.
Płock

Dodaj komentarz