• 2014-01-28

II Projekt Przetwórnia – konsultacje z Adamem Pańczukiem

21 lutego w Galerii Pauza w Krakowie odbędą się otwarte konsultacje fotograficzne z Adamem Pańczukiem skierowane do osób, które wezmą udział w II edycji Projektu Przetwórnia zgłaszając swoje prace do konkursu.

Fot. Adam Pańczuk, Karczeby (źródło: materiały prasowe organizatora)

Fot. Adam Pańczuk, Karczeby (źródło: materiały prasowe organizatora)

Żeby wziąć udział w otwartych konsultacjach Przetwórni wystarczy:

  • przesłać na adres projektprzetwórnia@gmail.com 3 zdjęcia portretowe lub pejzażowe do dnia 14 lutego 2014 do godz. 24.00 z dopiskiem Konsultacje
  • podać imię i nazwisko, numer telefonu
  • krótko uzasadnić dlaczego chciałabyś/chciałbyś wziąć udział w konsultacjach fotograficznych z Adamem Pańczukiem

Spośród wszystkich, spełniających powyższe kryteria, zgłoszeń Adam Pańczuk wybierze 12 osób, które wezmą udział w konsultacjach Projektu Przetwórnia. Każda konsultująca swoje prace osoba zobowiązuje się do wydrukowania konsultowanych prac w formacie min. 20×30 cm.

Fot. Adam Pańczuk (źródło: materiały prasowe organizatora)

Fot. Adam Pańczuk (źródło: materiały prasowe organizatora)

Adam Pańczuk – urodzony w 1978 r., absolwent Akademii Ekonomicznej i Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na Wydziale Komunikacji Multimedialnej. Na codzień członek kolektywu Sputnik Photos. Jego specjalnością jest fotografia dokumentalna, prowadzi pracownię fotoreportażu w Akademii Fotografii. Na swoim koncie ma liczne nagrody w konkursach fotograficznych m.in. Magnum Expression Award, Lens Culture International Exposure Awards, Grand Press Photo, BZ WBK Press Photo, Fotofestiwal w Łodzi, National Geographic, Newsreportaż. Został także wyróżniony w 2011 roku przez brytyjski magazyn British Journal of Photography jako jeden z najbardziej obiecujących fotografów na świecie.

II Projekt Przetwórnia – konsultacje z Adamem Pańczukiem
Konsultacje odbędą się 21 lutego 2014 roku między godziną 17.00 a 21.00
Galeria Pauza w Krakowie

Dodaj komentarz