• 2014-01-25

Co tam słychać w Naszym Lesie?

26 stycznia Centrum Sztuki WRO zaprasza na kolejny Niedzielny Poranek Filmowy z animacją Parauszek i Przyjaciele.

„Parauszek i przyjaciele” (źródło: materiały prasowe)

„Parauszek i przyjaciele” (źródło: materiały prasowe)

W najbliższą niedzielę we WRO czekają na widzów kolejne przygody: nocny biwak pełen niespodzianek, królewski piknik w pięknych strojach i koronach, Miś natomiast będzie potrzebował kompanów, aby wydostać się z opresji. Jak zawsze – wszystko skończy się dobrze. Dodatkowo w trakcie projekcji będzie można zobaczyć leśną, animowaną niespodziankę tuż przed warsztatami.

Filmy przekonają niejednokrotnie o tym, że razem można naprawdę bardzo wiele. A, jak dodaje sowa Uhu, każdy, nawet hultaj, zasługuje na to, by dać mu szansę – nieważne kim jest czy jak wygląda. Każdego trzeba dobrze poznać, nim się go oceni, ponieważ w każdym kryje się coś wyjątkowego.

Parauszek i przyjaciele – to zupełnie nowa produkcja łódzkiego studia Se-Ma-For. Seria powstała w technice poklatkowej animacji lalkowej na podstawie bajek Wojciecha Próchniewicza.

Najmłodszych widzów, całe rodziny i wszystkich zainteresowanych ciekawym spędzeniem czasu WRO zaprasza nie tylko na spotkanie z animacją, ale również na poprojekcyjne autorskie warsztaty.

Program:

  1. Biwak
  2. Królewski piknik
  3. Ratujmy Misia!
  4. Leśna niespodzianka

Niedzielny Poranek Filmowy: Parauszek i przyjaciele
26 stycznia 2014 roku, godz. 12.30
Centrum Sztuki WRO we Wrocławiu

Dodaj komentarz