• 2014-01-22

Polskie Fabryki Porcelany na Międzynarodowych Targach Ambiente

Pierwszy raz po połączeniu Polskie Fabryki Porcelany zaprezentują swoje produkty na Międzynarodowych Targach Ambiente, które rozpoczną się 7 lutego we Frankfurcie nad Menem.

Seria New Atelier, marka: Ćmielów, producent: Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież S.A. (źródło: materiały prasowe)

Seria New Atelier, marka: Ćmielów, producent: Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież S.A. (źródło: materiały prasowe)

Tegoroczna edycja targów, które skupiają firmy z branży wnętrzarskiej, rozpocznie się już 7 lutego i potrwa do 11 lutego. Podczas tej najważniejszej imprezy wystawienniczej produkty pokażą czołowi producenci porcelany. Wśród nich znajdą się również Polskie Fabryki Porcelany, które zaprezentują swoje najnowsze projekty.

Na targach branżowych Ambiente we Frankfurcie jesteśmy obecni od kilkunastu lat. Priorytetem jest dla nas dbałość o najwyższy poziom prezentacji, tak aby sprostać wymaganiom odwiedzających, którzy są ciekawi kolejnych, nowych projektów przygotowanych dla naszych marek Ćmielów, Chodzież i tted[...] Na stoisku po raz pierwszy można będzie zobaczyć nowe kolekcje: charakteryzującą się nowoczesnym designem Wstążkę oraz klasyczną Marię Teresę. Marka Ćmielów Design Studio zaprezentuje innowacyjny na rynku polskiej porcelany koncept zastawy stołowej Mix & Match Cosmopolitan. To system naczyń w bogatej gamie współczesnych dekoracji, stwarzający użytkownikowi możliwość do tworzenia indywidualnych aranżacji pejzażu stołu. Ponadto odwiedzający będą mogli oglądać obiekty z aktualnej kolekcji Ćmielów Design Studio, z dwóch linii: studyjnej i przemysłowej

– tłumaczy Joanna Niedziela, Dyrektor Handlowy Polskich Fabryk Porcelany.

Targi Ambiente to wielkie wydarzenie dla odwiedzających, jak i wystawców. To także wyjątkowa okazja do bezpośredniej rozmowy z klientem, dzięki której przedstawiciele firm mogą dowiedzieć się, jakie produkty z ich ofert spotykają się z największym zainteresowaniem odbiorców.

W zeszłym roku na stoisku PFP premierę miał zestaw New Atelier, który zachwycił zwiedzających możliwościami i artyzmem tkwiącymi w kruchej porcelanie.

Tegoroczna impreza to dla Polskich Fabryk Porcelany możliwość przedstawienia dotychczasowych i nowych kolekcji szerokiemu gronu potencjalnych odbiorców oraz szansa na pozyskanie nowych klientów.

Międzynarodowe Targi Ambiente
7-11 lutego 2014 r.
Frankfurt nad Menem

Dodaj komentarz