• 2014-01-17

O.S.T.R & Marco Polo promują płytę Kartagina

O.S.T.R podjął współpracę z Marco Polo, cenionym producentem hip-hopowym z Kanady. Efektem tej ponadnarodowej kolaboracji jest krążek Kartagina wydany nakładem Asfalt Records, który będzie miał swoją premierę w lutym 2014 roku. W marcu muzycy wystąpią we m.in. wrocławskim Eterze.

O.S.T.R. (źródło: mat. prasowe)

O.S.T.R. (źródło: mat. prasowe)

To było jednym z moich największych muzycznych marzeń, ale myślałem, że jest to marzenie ściętej głowy – tak o nagraniu krążka z amerykańsko-kanadyjskim artystą mówi O.S.T.R. – Nie ukrywam, że współpraca z Marco jest dla mnie zaszczytem, starałem się sprostać jego bitom, dlatego płyta powstawała 3 lata. Selekcja tematów, tekstów i bitów była okrutna. Od początku mieliśmy wizję na ten album – coś najlepszego, określającego szczyt naszych możliwości na dzisiaj – zdradza muzyk.

W marcu Marco Polo przylatuje do Polski i wówczas odbędzie się trasa koncertowa promująca Kartaginę.

To dla mnie zaszczyt, że mogę mieć fanów także w Polsce. Zawsze mi się tu podobało na koncertach i nie mogę się doczekać marcowej trasy. Przygotowaliśmy coś naprawdę specjalnego dla naszej publiczności, nikt nie będzie rozczarowany. Dziękuję Ostremu za tę możliwość. To człowiek legenda. Do zobaczenia! – mówi Marco Polo.

Na mapie trasy znalazły się największe polskie miasta, w tym Warszawa, Poznań i Wrocław. Na wszystkich tych koncertach Marco Polo i Ostremu towarzyszył będzie DJ Haem, a w charakterze supportu zaprezentują się związani z Asfalt Records: Sarius oraz Zorak.

Koncert O.S.T.R & Marco Polo
Suport: Dj. Haem, Sarius, Zorak

20 marca 2014 r., godz. 20.00
Klub Eter, ul. Kazimierza Wielkiego 19, Klub Eter
Wrocław

Dodaj komentarz