• 2014-01-10

Wyspa bajek w Łazienkach Królewskich

Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie zaprasza na cykl warsztatów rodzinnych Wyspa bajek skierowany do dzieci i ich opiekunów, które rozpoczną się 12 stycznia. Na uczestników czekają zajęcia edukacyjne, które będą inspiracją do tworzenia własnych, niepowtarzalnych bajek.

Wyspa bajek (źródło: materiały prasowe)

Wyspa bajek (źródło: materiały prasowe)

12 stycznia o godz. 11.00 w Muzeum Łazienki Królewskie odbędą się warsztaty rodzinne Magiczne źródło. Będą to pierwsze zajęcia z cyklu Wyspa bajek, organizowanego przez Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie. Podczas warsztatów dzieci wraz z opiekunami wyruszą na wyprawę w głąb ciemnej groty, by odnaleźć w niej niezwykłe źródło. W czasie ekspedycji do serca jaskini uczestnicy warsztatów spotkają wiele strasznych stworzeń, a nawet duchów. Minifotoreportaż, który powstanie podczas spotkania, stanie się pretekstem do opowieści o wrażeniach z tej jedynej w swoim rodzaju podróży. Praca nad słowem, rymowankami i zaśpiewami towarzyszącymi bajkom wzbogaci słownictwo dzieci i umiejętność wypowiadania się.

Cykl warsztatów Wyspa bajek będzie się odbywał od stycznia do grudnia 2014 roku, w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 11.00.

Warsztaty poprowadzi Anna Zajda – plastyczka i animatorka, absolwentka edukacji artystycznej na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym. Zajmuje się sztuką akcji, rzeźbą, rękodziełem, land artem, opowiadaniem bajek, kreowaniem sytuacji twórczych.

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat.

Bilet rodzinny: 15 zł, karnet roczny: 165 zł, karnet na 6 warsztatów w cyklu: 80 zł

Miejsce spotkania: Pałac na Wyspie

Wyspa bajek
Od stycznia do grudnia 2014 roku, każda druga niedziela miesiąca
Pierwsze warsztaty: 12 stycznia 2014 roku, godz. 11.00
Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie

Dodaj komentarz