• 2013-12-21

Gustavo Ott i Twoje pocałunki Mołotowa w Imce

11 stycznia o godz. 19.00 w Teatrze IMKA w Warszawie odbędzie się premiera spektaklu Twoje pocałunki Mołotowa, którego reżyserem jest Wojciech Błach.

„Twoje pocałunki Mołotowa” reż. G. W. Błach, Teatr IMKA w Warszawie, plakat (źródło: materiały prasowe)

„Twoje pocałunki Mołotowa” reż. W. Błach, Teatr IMKA w Warszawie, plakat (źródło: materiały prasowe)

Twoje pocałunki Mołotowa jest najpopularniejszą sztuką dramaturga Gustavo Ott. Została przetłumaczona na język angielski, duński, niemiecki, francuski, grecki i jest wystawiana z powodzeniem w kilkudziesięciu krajach na świecie. Czasem w zabawny, a czasem w przejmujący sposób mówi o hipokryzji, uprzedzeniach, terroryzmie i wyborach życiowych, które zawsze mają swoją cenę. W czasach, gdy wszyscy dookoła się rozwodzą, gdy instytucja małżeństwa traci swoją wartość, poznajemy parę czterdziestolatków, dobrze sytuowane małżeństwo z paroletnim stażem. Do szczęścia brakuje im tylko dziecka. W najmniej odpowiedniej chwili bohaterka dostaje przesyłkę od FBI, a w niej plecak, który zgubiła dwadzieścia lat temu i który okaże się prawdziwą puszką Pandory.

W rolach głównych wystąpią: Ewa Gorzelak (Wiktoria) oraz Zbigniew Dziduch / Wojciech Błach (Daniel). Producentem spektaklu jest Kultura w Regionach.

Twoje pocałunki Mołotowa
Reżyseria: Wojciech Błach
Premiera: 11 stycznia 2014 r., godz. 19.00
Teatr Imka w Warszawie

Dodaj komentarz