• 2013-12-19

Sylwestrowa noc filmowa w Kinie Pod Baranami

Kino Pod Baranami zaprasza na Sylwestrową Noc Filmową. W programie trzy starannie wybrane przedpremierowe filmy i lampka szampana o północy.

„Wilk z Wall Street” (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Wilk z Wall Street” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Na Sylwestrową Noc Filmową w Kinie Pod Baranami zapraszamy tych, którzy chcą przywitać Nowy Rok z dobrymi filmami. W programie znajdą się aż trzy przedpremiery. Na początek film Ratując Pana Banksa, czyli oparta na prawdziwych wydarzeniach, pełna humoru opowieść o powstawaniu filmu Mary Poppins i burzliwych relacjach Walta Disneya (Tom Hanks) z autorką książki, P. L. Travers (Emma Thompson). Tuż po północy: Wilk z Wall Street Martina Scorsese – zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, prawdziwa historia kontrowersyjnego brokera z Wall Street (Leonardo DiCaprio), któremu szybki i oszałamiający sukces przyniósł fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Na finał: Tajemnica Filmomeny Stephena Frears’a – pełna pogody, a jednocześnie wzruszająca historia kobiety, która w towarzystwie dziennikarza wyrusza na poszukiwanie swojego syna. Niezwykłe kreacje aktorskie laureatki Oscara, Judi Dench oraz współautora scenariusza, Steve’a Coogana.

O północy lampka szampana dla wszystkich, a między seansami quizy i konkursy z nagrodami. Przez całą noc w sprzedaży ciepłe i zimne przekąski i napoje.

Sylwestrowa noc filmowa
31 grudnia 2013 r. godz. 21.15
Kino Pod Baranami
Kraków

Dodaj komentarz