• 2013-12-12

Koncert sylwestrowy Zakopower i Grzegorza Turnaua w Sali Kongresowej

Wszyscy miłośnicy Grzegorza Turnaua i zespołu Zakopower będą mieli wyjątkową okazję do świętowania ostatniego wieczoru roku 2013 w towarzystwie i przy muzyce artystów. Koncert, w programie którego znajdą się ich największe przeboje, odbędzie się w Sali Kongresowej w Warszawie.

Koncert sylwestrowy - Grzegorz Turnau z Zespołem & Zakopower, plakat (źródło: mat. prasowe)

Koncert sylwestrowy - Grzegorz Turnau z Zespołem & Zakopower, plakat (źródło: mat. prasowe)

Grzegorz Turnau i Sebastian Karpiel-Bułecka spotkali się na początku tego roku przy realizacji projektu Po drodze, który miał swoją premierę w kwietniu tego roku i spotkał się z gorącym przyjęciem publiczności oraz zainteresowaniem mediów. Współpraca artystów i odkrycie wspólnych fascynacji muzycznych zaowocowały interesującymi, nowymi aranżacjami znanych utworów.

Na scenie Sali Kongresowej wystąpi trzydziestu muzyków, zespoły solistów oraz Orkiestra Kameralna Młodej Polskiej Filharmonii. W ich wykonaniu będzie można usłyszeć między innymi utwory, które na przestrzeni wielu lat wzruszały, bawiły i skłaniały do refleksji: Bracka, Cicho Sza, Dzikie wino, Boso, Jak Linoskoczek oraz Na Plażach Zanzibaru, który połączył obu muzyków. Organizatorem koncertu jest Stołeczna Estrada.

Koncert Sylwestrowy Zakopower i Grzegorza Turnaua
31 grudnia 2013 roku
Plac Defilad 1, Sala Kongresowa – Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Dodaj komentarz