Kontener do mieszkania

15 grudnia w Soho Factory w Warszawie, w ramach targów mody i designu dla dzieci Super Kiddo, odbędzie się warsztat pt. Kontener do mieszkania.

Kontener do mieszkania / Super Kiddo (źródło: materiały prasowe organizatora)

Kontener do mieszkania / Super Kiddo (źródło: materiały prasowe organizatora)

Super Kiddo jest autorskim projektem Open Minded Group dedykowanym dzieciom i rodzicom. Jego pierwsza edycja to połączenie strefy handlowej (Kiddo Market) z ofertą artystyczną (Kiddo Creative) i edukacyjną (Kiddo Edu). Projekt ma na celu promowanie nowoczesnego wzornictwa oraz rozwijanie nieograniczonego potencjału drzemiącego w każdym dziecku.

Organizatorzy wierzą, że inteligentne pobudzanie wyobraźni dziecka i kreowanie przestrzeni wokół niego gwarantują szybki rozwój i naukę myślenia w sposób nowoczesny i odważny.

Do współpracy przy wydarzeniu organizatorzy zaprosili wybranych projektantów oraz najciekawsze marki produkujące ubrania, akcesoria, meble i zabawki dla dzieci. Przy wyborze kierowali się dobrym designem, nieszablonowością i wysoką jakością wykonania. Projekt wyróżnia też selektywny dobór oferty warsztatowej, ukierunkowanej na rozwijanie kreatywności, doskonalenie zdolności poznawczych, nowoczesne wzornictwo oraz współpracę rodzica z dzieckiem.

Kontener do mieszkania to warsztat ze sztuki użytkowej podczas, którego dzieci zrealizują własne projekty architektoniczne. Zadaniem będzie zaprojektowanie z przygotowanych wcześniej materiałów domu – kontenera. Pod okiem specjalistów z Akademii Umiejętności Projektowych dzieci rozwiną swoje zdolności manualne, nauczą się pracy w zespole oraz poznają podstawy projektowania i nieszablonowe rozwiązania. Prace powstałe podczas warsztatów dzieciaki zabiorą do domów.

Targi mody i designu Super Kiddo
Warsztat Kontener do mieszkania
15 grudnia 2013 r.
Soho Factory
Warszawa

Dodaj komentarz