• 2013-12-05

Mikołajki przy Świątecznym Stole Pajacyka

Polska Akcja Humanitarna serdecznie zaprasza do Świątecznego Stołu Pajacyka. 6 grudnia, w mikołajki, nakryje z restauratorami w całej Polsce.

Świąteczny Stół Pajacyka, Polska Akcja Humanitarna, plakat (źródło: materiały prasowe)

Świąteczny Stół Pajacyka, Polska Akcja Humanitarna, plakat (źródło: materiały prasowe)

To szczególny, jedyny w roku dzień, w którym właściciele odpowiedzialnych społecznie restauracji, pubów i kawiarń przekażą 10% uzyskanego dzięki Wam obrotu na rzecz dożywiania dzieci w Polsce i na świecie. Nie masz pomysłu na prezent? Chcesz, żeby tym razem mikołajki wyglądały inaczej? Lubisz jeść, ale równie ważne dla Ciebie jest, by robić to świadomie? Przez codzienne zabieganie masz głód spotkań z bliskimi? Włącz się do akcji! Zrób prezent sobie, rodzinie, przyjaciołom, a jednocześnie dzieciom, dla których podarunkiem jest już sama możliwość zjedzenia ciepłego posiłku i świadomość, że nie są Ci obojętne.

Szybka instrukcja:

  • Dołącz do wydarzenia na Facebooku
  • Wybierz jeden z adresów, biorących udział w akcji, których wciąż aktualizowana lista dostępna jest na stronie PAH albo po prostu znajdź miejsce oznaczone plakatem Świątecznego Stołu Pajacyka
  • Umów się ze znajomymi na kawę albo grzane wino, zabierz rodzinę na Wasze ulubione jedzenie, z romantyczną kolacją nie czekaj do Walentynek!
  • Zapłać jak zwykle rachunek a pamięć tego szczególnego czasu zabierz na wynos.

Świąteczny Stół jest organizowany od jedenastu lat, przez które Polska Akcja Humanitarna zapewniła dzieciom ponad 128 tysięcy posiłków. Potrzeby nadal są ogromne. 153 miliony dzieci na świecie cierpi z powodu głodu. W Polsce znaczny procent dzieci jest niedożywionych, czego skutki pozostają widoczne latami w sferze fizycznej, psychicznej i społecznej.

Z okazji tegorocznej akcji wydano unikalny, jedyny egzemplarz książki kucharskiej z przepisami Janiny Ochojskiej, który wylicytować można na aukcji w Radiu Kraków.

Świąteczny Stół Pajacyka
6 grudnia 2013 r.
Polska Akcja Humanitarna

Dodaj komentarz