• 2013-12-04

Świat się śmieje w Bochenska Gallery

Od 5 grudnia w Bochenska Gallery w Warszawie będzie można oglądać wystawę zbiorową pt. Świat się śmieje.

Ryszard Grzyb, „Milcząco aprobował” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Ryszard Grzyb, „Milcząco aprobował” (źródło: materiały prasowe organizatora)

W dzisiejszych czasach zdominowanych przez nowe technologie, pozwalamy sobie zapomnieć o tym jak ważne jest stałe obcowanie ze sztuką. Dlatego też organizatorzy postanowili stworzyć wystawę, która łączy w sobie różne generacje artystów i różne kierunki w sztuce współczesnej, w ten sposób dając najmłodszym oraz ich rodzicom możliwość znalezienia czegoś dla siebie – dzieła pięknego, radosnego i wnoszącego do naszego otoczenia dobrą energię.

Wystawa pozwoli młodym odbiorcom poznać, oswoić się i wejść w świat sztuki, a jednocześnie, za pośrednictwem wielu prac o charakterze interaktywnym, współtworzyć je razem z artystą. Będzie to wystawa dla dzieci i młodzieży, trochę edukacyjna, wprowadzająca dzieci w świat im nie dany, żeby mogły zasnąć wpatrując się w dzieło i powoli oswajać się oraz przyswajać to, bez czego cywilizowany człowiek nie może żyć.

W wystawie biorą udział: Ola Bujnowska, Izabela Chamczyk, Marta Deskur, Rafał Dominik, Wiktor Dyndo, Jacek Gawłowski, Ryszard Grzyb, Maria Kiesner, Marta Kochanek-Zbroja, Dorota Kozieradzka, Jan Młodożeniec, Piotr Młodożeniec, Kuba Morkowski, Anna Myca, Ivo Nikić, Piotr Pańkowski, Stefan Paruch, Teresa Pągowska, Dorota Podlaska, Wojtek Pustoła, Hanna Pyrzyńska, Sławek Ratajski, Magdalena Shummer, Swanski, Michał Szuszkiewicz, Marta Tomczyk, Michał Torzecki, Jagna Wróblewska

Świat się śmieje
Wernisaż: 5 grudnia 2013 roku, godz. 19.00
Wystawa potrwa do 30 grudnia 2013 roku
Bochenska Gallery w Warszawie

Dodaj komentarz