• 2013-12-03

Concordia Design z nagrodą Marka Wielkopolski

Concordia Design – centrum innowacji, designu i kreatywności została laureatem w Konkursie Marki Wielkopolski – Greater Thing from Greater Poland – Wielka rzecz z Wielkopolski.

Concordia Design w Poznaniu (źródło: materiały prasowe organizatora)

Concordia Design w Poznaniu (źródło: materiały prasowe organizatora)

Organizatorem i pomysłodawcą jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego, który po raz pierwszy przyznał certyfikaty za jakość, doskonałość i wkład w rozwój innowacyjnej Wielkopolski. Concordia Design została nagrodzona w kategorii najlepszy produkt i usługa województwa wielkopolskiego.

Bardzo się cieszymy, że Concordia Design została nagrodzona tytułem Marki Wielkopolski. Funkcjonujemy dopiero 2 lata, a jest to kolejne prestiżowe wyróżnienie, które otrzymujemy, mamy więc pewność, że to, co robimy, jest potrzebne i doceniane. Razem z naszym zespołem ekspertów sami prowadzimy usługi konsultingowe, które polegają na wzmacnianiu identyfikacji nowoczesnych produktów, usług i kreatywnych wydarzeń w województwie wielkopolskim, więc wiemy jak duże ma to znaczenie  komentuje

– Ewa Voelkel-Krokowicz, prezes i właściciel Concordia Design.

Certyfikat Marki Wielkopolski – Greater Thing from Greater Poland nadawany jest w celu identyfikacji, wyróżnienia, promocji najlepszych w Wielkopolsce przedsiębiorstw, instytucji, produktów, usług, przedsięwzięć i jednostek, które swój sukces osiągnęły dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań, umiejętności wykorzystania zasobów społecznych, gospodarczych, naturalnych, które mają niezaprzeczalny wpływ na rozwój i wizerunek regionu zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Zgodnie z Regulaminem Marki Wielkopolski, Kapituła podczas głosowania wybrała Laureatów pierwszej edycji Konkursu Marki Wielkopolski.

Laureatami zostali:

  • Pro Design Spółka z o.o. w kategorii produkt/usługa – Concordia Design
  • Międzynarodowe Targi Poznańskie Spółka z o.o. w kategorii produkt/usługa – Poznań Congress Center
  • Poznański Ośrodek Sportu i Rekreacji w kategorii wydarzenie – Bieg Maratoński Poznań Maraton

Konkurs Marka Wielkopolski
Greater Thing from Greater Poland – Wielka rzecz z Wielkopolski
Wręczenie Laureatom certyfikatów nastąpi podczas Gali konkursu i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski w pierwszym kwartale 2014.

Dodaj komentarz