• 2013-11-22

Muse – Live at Rome Olimpic Stadium

19 listopada swoją premierę handlową miało koncertowe DVD grupy Muse Live at Rome Olimpic Stadium.

Muse „Live at Olimpic Stadium", okładka (źródło: mat. prasowe)

Muse „Live at Olimpic Stadium", okładka (źródło: mat. prasowe)

To nasza największa trasa pod względem wielkości i skali produkcji. Z tego koncertu jesteśmy wyjątkowo dumni i czujemy ogromną ekscytację na myśl, że będzie to pierwszy taki materiał w tak wysokiej rozdzielczości – mówią Matt Bellamy, Chris Wolstenholme i Dominic Howard. – Możecie zobaczyć nieprawdopodobną ilość szczegółów dzięki wielu nowoczesnym kamerom i ogromnej rozdzielczości. Nie tylko w tym, co robimy my, lecz również nasi fani, nawet ci siedzący zupełnie z tyłu. Widać bardzo dokładnie scenę, jej wystrój. Całość doskonale dopełnia genialna atmosfera, jaka tego wieczoru była w Rzymie. Obiecujemy Wam, że to zupełnie wyjątkowe doświadczenie związane z Muse. Warto to przeżyć, bez względu na to, czy chodzicie na nasze koncerty, czy nie.

Muse przed ponad 60 tysiącami fanów zebranymi na stadionie w Rzymie promowali szósty studyjny album The 2nd Law, który miał premierę we wrześniu 2012 roku. W Polsce materiał dotarł do drugiej pozycji listy OLIS i zdobył status złotej płyty (w 15 krajach świata zdobył szczyty zestawień albumów; wielokrotnie pokrył się złotem lub platyną).

Wyreżyserowany przez sprawdzonych współpracowników Muse, Matta Askema (m.in. Hullabaloo: Live At Le Zenith, Paris, HAARP) i Thomasa Kirka (m.in. wideo Absolution Tour, HAARP), Live At Rome Olympic Stadium będzie mieć premierę 2 grudnia 2013. Koncert ukaże się w formatach CD/DVD i CD/Blu-ray.

Muse – Live at Rome Olimpic Stadium
Premiera: 19 listopada 2013 roku
Parlophone Music

Dodaj komentarz