• 2013-11-05

Fotoprzestrzenie – kreatywne zderzenia fotografii i projektowania wnętrz

Od 15 listopada w budynku Krakowskich Szkół Artystycznych będzie można oglądać wystawę prac absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii, Szkoły Wnętrz i Przestrzeni oraz Szkoły Visual Merchandisingu pt. Fotoprzestrzenie.

Autorka pracy: Aleksandra Wladyka (źródło: materiały prasowe organizatora)

Autorka pracy: Aleksandra Wladyka (źródło: materiały prasowe organizatora)

Listopadowy wernisaż Fotoprzestrzeni stał się już stałym elementem wydarzeń kulturalnych w Krakowie. Co roku zderzają ze sobą dwie dziedziny- fotografia i projektowanie wnętrz, również sklepowych. Absolwenci Szkoły Kreatywnej Fotografii, Szkoły Wnętrz i Przestrzeni oraz Szkoły Visual Merchandisingu zaprezentują odwiedzającym wystawę swoje prace dyplomowe, które są zwieńczeniem ich dwuletniej nauki. Znajdą się tu znakomite zdjęcia wykonane w różnych technikach, inspirujące wizualizacje wnętrz, prototypy mebli oraz aranżacje witryn sklepowych.

Część fotograficzna wystawy zwróci na siebie uwagę wielością form artystycznych i niekonwencjonalnych koncepcji. Będzie można zobaczyć fotografie wykonane m.in. w zapomnianej już technice mokrego kolodionu i gumy chromianowej. Z kolei część wnętrzarską charakteryzować będą nowatorskie rozwiązania architektoniczne oraz nowoczesność w projektowaniu mieszkań i lokali użytkowych.

Fotoprzestrzenie
Wernisaż: 15 listopada 2013 roku, godz. 18.00
Wystawa potrwa do 30 stycznia 2014 roku
Krakowskie Szkoły Artystyczne
ul. Zamojskiego 52
Kraków

Dodaj komentarz