• 2013-10-09

Architecture Snob w Instytucie Kultury Miejskiej

9 października o godz. 19.00 do sieni Instytutu Kultury Miejskiej w Gdańsku powracają spotkania poświęcone architekturze prowadzone przez warszawski kolektyw Architecture Snob.

Architecture Snob czyli Marcin Szelina i Tomasz Malkowski na rysunku Anny Dyjas (źródło: materiały prasowe organizatora)

Architecture Snob czyli Marcin Szelina i Tomasz Malkowski na rysunku Anny Dyjas (źródło: materiały prasowe organizatora)

Temat pierwszego wykładu w tym sezonie – Made in Poland.

Jesteśmy snobami architektury! Jest nam z tym dobrze. Tobie też może być. Wstąp do nas, przyjdź na nasz wykład w Instytucie Kultury Miejskiej w Gdańsku. Ale ostrzegamy – to droga w jedną stronę – piszą Architecture Snob, czyli Tomasz Malkowski i Marcin Szczelina. Stworzyli platformę, której zadaniem jest wprowadzenie krytycznego i merytorycznego dyskursu do architektonicznej debaty oraz promowanie architektury polskiej w obiegu międzynarodowym. Na łamach Art & Business prowadzą rozmowy o współczesnej architekturze. Pracują nad książką poświęconą architekturze pracowni Robert Konieczny

Architecture Snob: Made in Poland
9 października 2013 r., godz. 19.00
Miejsce: sień Instytutu Kultury Miejskiej, ul. Długi Targ 39/40
Gdańsk

Dodaj komentarz