• 2013-10-05

Dawid Podsiadło ruszył w pierwszą trasę koncertową

Agencje koncertowe Go Ahead i P.W. Events zapraszają na koncerty Dawida Podsiadło. Jeden z najciekawszych i najbardziej oczekiwanych debiutów w Polsce wystąpi w październiku w kilku polskich miastach.

Dawid Podsiadło (źródło: mat. prasowe)

Dawid Podsiadło (źródło: mat. prasowe)

Jego debiutancka płyta Comfort and Happiness została wyprzedana już w 3 dni po premierze. Album wszedł także na listy bestsellerów sklepów internetowych i okupuje czołowe miejsca w sklepach prowadzących sprzedaż digitalową. W niezwykle krótkim czasie album osiągnął status platynowej płyty i zadebiutował na pierwszym miejscu ogólnopolskiej listy sprzedaży OLiS (Oficjalna Lista Sprzedaży ZPAV).

Na swojej debiutanckiej płycie nie tylko daje popis swoich możliwości wokalnych, ale także dowodzi, jak znakomicie radzi sobie w roli kompozytora i tekściarza. W pracę nad płytą zaangażowali się znakomici twórcy i muzycy. Współkompozytorem piosenek i producentem muzycznym płyty jest Bogdan Kondracki (znany ze współpracy m.in. z Anią Dąbrowską, Łukaszem Zagrobelnym, Moniką Brodką i Noviką), a pod tekstami dwóch polskojęzycznych piosenek podpisała się Karolina Kozak.

Koncerty Dawida Podsiadło:

8 października 2013 roku – Klub Eter we Wrocławiu
18 października 2013 roku – Klub Parlament w Gdańsku

Dodaj komentarz