• 2013-09-30

Biernaski: Give Away EP

Cztery miesiące od ostatniej epki Biernaski powraca z nową porcją dźwięków w klimacie nu disco-funk, bazując jak zawsze na podłożu french house’u. Tym razem w tytułowym utworze Give Away gościnnie występuje Novika.

Biernaski & Novika (źródło: mat. prasowe)

Biernaski & Novika (źródło: mat. prasowe)

Epka zawiera również b side jakim jest mocno taneczna kompozycja Danse Avec Moi  utrzymana w klimacie nu disco oraz darmowy bonus remix duetu Last Robots, który przenosi słuchaczyw parkietowe klimaty disco-synth lat 80′tych.

Biernaski to dj i producent muzyki elektronicznej, pochodzi z Częstochowy i tworzy muzykę od 2003 roku. Swoje wcześniejsze produkcje wydawał pod szyldem Michell phunk, współpracował z takimi wytwórniami jak Brennnessel, Seek czy Formule Records, szukając swojego stylu i zbierając muzyczne doświadczenie. Obecnie Biernaski jest związany z labelem Brennnessel prowadzonym przez trio KAMP!,gdzie wydał ostatnio taneczną epkę With You, z której to utwory w swoich setach zamieścili tacy producenci i dj’e jak : Shindu,Chris Jylkke,Yaaman.Last Robots . Jego nowe produkcje lawirują pomiędzy electro, synth pop lat 80′, disco, funk. Do tej pory współpracował z takimi artystami jak: Novika, Adre’n’alin, Axmusique, M.bunio.S (D4D), Pandoid, Modfunk, Lovers In Uniforms. W swoich miksach sięga po różne gatunki muzyki np. funk, disco, electro, lecz najważniejsze dla niego jest to, aby muzyka którą tworzy i gra wywoływała pozytywne emocje. Aktualnie pracuje nad nowymi utworami.

Biernaski Give Away EP
On The Fruit Records

Dodaj komentarz