• 2013-09-28

Śnimisie…

Projektanci marki Śnimisie prezentują wygodne i funkcjonalne łóżko, które dzięki specjalnym szafkom może stać się minibiurkiem.

Śnimisie: łóżko Pracuś (źródło: materiały prasowe)

Śnimisie: łóżko Pracuś (źródło: materiały prasowe)

Praca w domu? Każdy o niej marzy. W łóżku pracuś to przyjemność
Wygodne miejsce do pracy w domu to zazwyczaj gabinet bądź biurko. Ale nie dla projektantów marki Śnimisie, którzy złamali kolejne zasady. Zaprojektowali wygodne i funkcjonalne łóżko, które dzięki specjalnym szafkom może się stać minibiurkiem. Idealnie nada się do pracy.

Śnimisie to linia 4 modeli łóżek ze sklejki. Noszą nazwy ułatwiające dopasowanie konkretnego modelu do swojej osobowości. Każde z nich zostało zaprojektowane tak, aby nazwa idealnie oddawała jego szczególne cechy i funkcje, jakie ma spełniać. Nie od dziś bowiem wiadomo, że łóżko służy nie tylko do spania. – Zaprojektowana linia obejmuje zarówno same łóżka, jak i łóżka w zestawach z szafkami nocnymi

– wyjaśnia Anna Paszkowska-Grudziąż, projektantka marki.

Łóżko Pracuś zostało zaprojektowane tak, aby ułatwić wykonywanie obowiązków tym, którzy nie przepadają za biurem. Łóżko jest dosyć proste w formie, nie ma zbędnych ozdobników czy dekoracji. Surowa konstrukcja oraz poszczególne elementy montowane na wcisk sprawiają, że jego użytkowanie jest czystą przyjemnością. Dodatkowe wyposażenie to szafka, która może służyć w dwojaki sposób – jako typowa szafka lub minibiurko. Można postawić je na łóżku i rozpocząć pracę.

Druga funkcja sprawia, że pracowanie w łóżku stanie się przyjemne i wygodne. Na blacie jest dość miejsca na laptop bądź niezbędne dokumenty. W zestawie są dwie szafki – każda z nich wyposażona jest w podpórki. Na wyższej półce można postawić napój czy przekąski wspomagające intensywną prace. Z kolei na niższym poziomie jest miejsce na większe akcesoria – można trzymać pod ręką tablet, książki, magazyny czy teczki z niezbędnymi notatkami.

Łóżko Pracuś
Proj. Śnimisie (Anna Paszkowska-Grudziąż)

Dodaj komentarz