• 2013-09-18

Najlepsi muzycy europejskiej sceny elektronicznej w Nowej Jerozolimie

4 października dawna warszawska Jerozolima ściągnie na swoją scenę prawdziwe perełki berlińskiej sceny muzycznej. Zagrają m.in. Jan Blomqvist Live oraz Dirty Doering, którzy zainaugurują tym samym otwarcie zupełnie nowego miejsca o nazwie Nowa Jerozolima.

Jan Blomqvist (źródło: mat. organizatora)

Jan Blomqvist (źródło: mat. organizatora)

Kamienica w Alejach Jerozolimskich 57 to przestrzeń dobrze znana, jednak w nowej odsłonie. Tak śmiało można powiedzieć o Nowej Jerozolimie. W samym centrum miasta, w byłym szpitalu na pierwszym piętrze, zaadaptowano przestrzeń, której mury wypełnią się dźwiękami elektroniki – tej z najwyższej światowej półki. Organizatorzy w planach mają zapraszać rezydentów tak znanych klubów, jak Watergate, Berghain/PanoramaBar czy Bar25. 4 października klub odwiedzą muzycy rezydujący w tych miejscach.

Dirty Doering (źródło: mat. prasowe)

Dirty Doering (źródło: mat. prasowe)

To zupełnie innowacyjny projekt, który zaprasza wszystkich, którzy chcą czuć się swobodnie i bez skrępowania oddać się zabawie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i postaramy się sprostać wymogom, które stawiają przed nami klubowicze. Na bywalców czekają liczne niespodzianki związane z miejscem od chilloutu pełnego zieleni po intrygujące darkroomy – mówi Rafał Gałkowski, odpowiedzialny za część nocną w Nowej Jerozolimie. Chcieliśmy stworzyć miejsce, które będzie można porównać do europejskich klubów. Dlatego zainwestowaliśmy przede wszystkim w najlepsze nagłośnienie, chcemy zapraszać najgorętsze nazwiska sceny klubowej.

Jan Blomqvist i Dirty Doering – obaj współpracują z najlepszymi wytwórniami grając w najbardziej znanych klubach Europy, jak: BAR25, Maria, Weekend, Tresor, Rote Sonne, Watergate, Melt (Niemcy), Studio88 (Francja), Nadst (Kopenhaga), Fa-BRICK (Londyn), Sonar Festival (Hiszpania). Wspierać ich będą rodzime gwiazdy jak Pol_On, Juniore i Tony Stylu.

Koncert Jan Blomqvist Live, Dirty Doering, Pol_On, Juniore, Tony Stylu:
4 października 2013 r., godz. 22.00
Aleje Jerozolimskie 57, Nowa Jerozolima
Warszawa

Dodaj komentarz