• 2013-09-18

Architektura w nowej skórze po raz drugi

22 października w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie odbędzie się seminarium wprowadzające do 2. edycji konkursu Akademii A&B Architektura w nowej skórze.

Architektura w nowej skórze – elewacje zewnętrzne i wewnętrzne (źródło: materiały prasowe organizatora)

Architektura w nowej skórze – elewacje zewnętrzne i wewnętrzne (źródło: materiały prasowe organizatora)

Konkurs Architektura w nowej skórze – elewacje zewnętrzne i wewnętrzne skierowany jest do architektów, dizajnerów, studentów oraz absolwentów odpowiednich kierunków. Celem konkursu jest promocja młodych talentów poprzez zwrócenie uwagi na wartościowe, innowacyjne rozwiązania  propozycje w architekturze polskiej.

Temat konkursu: elewacje zewnętrzne i wewnętrzne  ich różnorodność formalna i funkcjonalność powinny stać się narzędziami do osiągnięcia innowacyjnych rozwiązań w architekturze.

Harmonogram:

  • I etap: seminarium wprowadzające uczestników oraz osoby zainteresowane tematyką konkursową: 22 października, wykładowcy: Romuald Loegler, Bartosz Haduch
  • II etap  konkurs  termin przyjmowania prac: do 15 listopada
  • ogłoszenie wyników: listopad 2013 r., Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie

Nagroda główna wynosi 6000 zł (+ statuetka Akademii A&B). Przyznane zostaną także: nagroda studencka (roczna prenumerata miesięcznika Architektura&Biznes) oraz wyróżnienie (półroczna prenumerata miesięcznika Architektura&Biznes).

Architektura w nowej skórze – elewacje zewnętrzne i wewnętrzne
Seminarium wprowadzające: 22 października 2013 r.
Międzynarodowe Centrum Kultury
Kraków

Dodaj komentarz