• 2013-09-14

Pięć Smaków Migruje w Koszalinie

Konkurs Pięć Smaków Migruje na replikę Festiwalu Filmowego Pięć Smaków został rozstrzygnięty. Wyjazdowa edycja imprezy odbędzie się w Koszalinie w dniach od 15 do 17 listopada.

Fot. Grzegorz Funke (źródło: materiały prasowe organizatora)

Fot. Grzegorz Funke (źródło: materiały prasowe organizatora)

Zwycięskie zgłoszenie zostało opracowane przez Centrum Kultury 105. Program filmowy obejmie pokazy pięciu tytułów długometrażowych oraz jednego bloku produkcji krótkometrażowych, wybranych z repertuaru 7. edycji Festiwalu Filmowego Pięć Smaków. Szczegóły dotyczące konkretnych tytułów i projekcji zostaną ogłoszone wkrótce. Wśród wydarzeń towarzyszących znalazły się: wieczorek dalekowschodni (w jego ramach pokaz slajdów z wypraw do Azji, degustacja specjałów kuchni azjatyckiej, prezentacja artefaktów), wystawa fotograficzna zdjęć Grzegorza Funke, twórcy Galerii Portret Światła oraz spotkanie z profesjonalnym przewodnikiem wycieczek na Daleki Wschód. Seansom filmowym towarzyszyć będą azjatyckie poczęstunki.

Wydarzenia, które znalazły się w programie, odbywać się będą w Kinie Kryterium, pubie Centrala Artystyczna oraz Teatrze Propozycji Dialog.

7. edycja festiwalu odbędzie się w Warszawie w kinach Muranów i Luna w dniach 4-11 listopada. Repliki: Kino Nowe Horyzonty we Wrocławiu (8-14 listopada) oraz Kino Kryterium w Koszalinie (15-17 listopada).

Organizator: Fundacja Sztuki Arteria.

Festiwal Filmowy Pięć Smaków
4-11 listopada 2013 r.
Warszawa

Pięć Smaków Migruje
15-17 listopada 2013 r.
Koszalin

Dodaj komentarz