• 2013-09-05

Pracownia mebla: Upcycling z UPdeco

Od 12 do 15 września Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin we Wrocławiu, w ramach cyklu Pracownia mebla, zaprasza na warsztaty Upcycling z UPdeco.

Upcycling z UPdeco (źródło: materiały prasowe organizatora)

Upcycling z UPdeco (źródło: materiały prasowe organizatora)

Upcycling czyli sztuka przetwarzania niepotrzebnych i nieużywanych przedmiotów poprzez przekształcanie ich w coś wartościowego i funkcjonalnego. Na zajęciach każdy z uczestników będzie miał możliwość poszerzenia swojej wiedzy dotyczącej upcyclingu, eko-świadomości oraz technik twórczych. Warsztaty pobudzą kreatywność oraz umożliwią stworzenie własnego unikatowego mebla krok po kroku. Dodatkowo uczestnicy stawią czoła pracy w grupie przy wspólnym charytatywnym upcycling-owym projekcie.

Ramowy program warsztatów

  1. Wprowadzenie do technik meblarskich.
  2. Zaznajomienie uczestników z tematyką upcyclingu. Poszerzenie świadomości ekologicznej. Omówienie technik stosowanych w upcyclingu.
  3. Wybór mebla do przeróbki.
  4. Kolejne etapy przerabiania lub tworzenia własnego mebla krok po kroku.
  5. Realizacja wspólnego projektu tworzenia mebla.

Prowadząca: Martyna Rusak – współzałożycielka i właścicielka UPdeco, od wielu lat pasjonatka przedmiotów z duszą. Projektuje i tworzy niepowtarzalne meble i dodatki z recyclingu. Dekorator wnętrz. Inspiracje do działania i tworzenia czerpie z licznych podróży. Uczestniczka wielu kursów, warsztatów i wystaw poświęconych działaniom artystycznym. Obecnie studiuje arteterapię we Wrocławiu.

Upcycling z UPdeco
12-15 września 2013 r., czwartek-piątek godz. 17.00-21.00, sobota-niedziela godz. 10.00-18.00
Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin
Wrocław

Dodaj komentarz