• 2013-08-24

Pierwsza Dama na scenie Och-Cafe Teatru

W Och-Teatrze w Warszawie sezon rozpocznie się od trzech premier przygotowanych na małą scenę teatru, czyli Och-Cafe Teatr. Pierwszą z nich 21 września będzie spektakl Pierwsza Dama w reżyserii Grzegorza Warchoła.

„Pierwsza Dama", fot. Ola Grochowska (źródło: mat. prasowe)

„Pierwsza Dama", fot. Ola Grochowska (źródło: mat. prasowe)

W sztuce tej spotykamy panią Katherine Erskine, która jest żoną polityka kandydującego na bardzo ważne stanowisko. Wspierając swojego męża w kampanii, podróżuje ona i wygłasza okolicznościowe przemówienia. Wszystko idzie doskonale, bo Pani Erskine jest oddaną żoną i wzorową obywatelką. Ale w wyjątkowych i niespodziewanych okolicznościach nawet doskonałe przemówienia mogą zupełnie zaskoczyć słuchaczy. W obsadzie spektaklu Pierwsza Dama M. Kilburg Reedy wystąpi Roma Gąsiorowska.

Zamierzeniem Och-Cafe Teatr jest zbudować na scenie dotychczas goszczącej kabarety, koncerty i niewielkie formy stand-upowe, jeszcze inny repertuar, opierający się na bezpośredniej rozmowie  z widzami. Kameralne spektakle, których atutem będą świetne teksty, nierzadko zapraszające Widzów do żywego reagowania na sceniczną rzeczywistość, oraz wyraziste i intrygujące postaci, będą budować charakter Och-Cafe Teatr już od początku jesieni 2013 roku.

Pierwsza Dama
Autorka: M. Kilburg Reedy
Przekład: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Grzegorz Warchoł
Obsada: Roma Gąsiorowska

Premiera: 21 września 2013 r., gody. 21.00
ul. Grójecka 65, Scena Och-Cafe Teatr
Och Teatr w Warszawie

Dodaj komentarz