• 2013-08-22

Poznań Photo Diploma Award 2013

15 września mija termin nadsyłania prac na drugą edycję międzynarodowego konkursu fotograficznego Poznań Photo Diploma Award 2013.

Aktualizacja, 26 sierpnia 2013 r.: Termin nadsyłania prac został przedłużony do 22 września.

Grand Prix Poznań Photo Diploma Award 2011, fot. Jakub Karwowski (źródło: materiały prasowe organizatora)

Grand Prix Poznań Photo Diploma Award 2011, fot. Jakub Karwowski (źródło: materiały prasowe organizatora)

Konkurs jest wydarzeniem o zasięgu międzynarodowym związanym z odbywającym się w Poznaniu prestiżowym Biennale Fotografii.
Poznań Photo Diploma Award 2013 to konkurs adresowany do młodych utalentowanych artystów. Nadesłane prace zostaną ocenione przez międzynarodowe jury, w składzie którego zasiądą dyrektorzy znanych festiwali fotograficznych z całej Europy. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne oraz zaproszenie do udziału w wystawie indywidualnej podczas kolejnego Biennale Fotografii w Poznaniu. Wystawa pokonkursowa oraz ceremonia wręczenia nagród odbędą się podczas tegorocznego Biennale Fotografii w Poznaniu w listopadzie w Galerii Słodownia w Starym Browarze.

Poprzednia edycja Poznań Photo Diploma Award 2011 spotkała się z dużym zainteresowaniem uczestników z kilkudziesięciu krajów, opiniotwórczych mediów branżowych, a wystawę pokonkursową odwiedziło szerokie grono zwiedzających.

Poznań Photo Diploma Award przyczynia się do umocnienia pozycji Poznania jako centrum kultury i fotografii na najwyższym poziomie w Polsce i na świecie. Wystawa, na której pojawią się najlepsze dyplomy z Europy i świata będzie okazją do spotkania z przyszłymi znanymi artystami oraz uznanymi specjalistami
w dziedzinie fotografii.

Poznań Photo Diploma Award 2013 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Poznań Photo Diploma Award 2013 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Poznań Photo Diploma Award
Termin nadsyłania prac mija 22 września 2013 r.

1 komentarz do artykułu “Poznań Photo Diploma Award 2013”

  1. Termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony do 22 września 2013 :)
    Czekamy na Wasze dyplomy!
    Poznan Photo Diploma Award 2013 team

Dodaj komentarz