• 2013-08-19

Dzieci Kwiaty w Arsenale

24 i 25 sierpnia Galeria Arsenał w Białymstoku zaprasza wszystkich zainteresowanych twórczym spędzaniem czasu na warsztaty rodzinne pt. Dzieci Kwiaty.

Kwiaty z Ogrodów Branickich w Białymstoku (źródło: materiały prasowe organizatora)

Kwiaty z Ogrodów Branickich w Białymstoku (źródło: materiały prasowe organizatora)

Podczas dwudniowych warsztatów modowo-fotograficznych uczestnicy zaprojektują i wykonają przebrania dla dzieci inspirowane przyrodą, kwiatami. Stroje wykonane zostaną z nietypowych materiałów, takich jak: papier, folia, folia samoprzylepna. Wykorzystane zostanie również to, co już zużyte i niepotrzebne, np. reklamówki, gazety, nakrętki… i to co fantazja podpowie. Następnego dnia korzystając z malowniczego sąsiedztwa Ogrodów Branickich zorganizowana zostanie sesja zdjęciowa przebranym i ucharakteryzowanym na kwiaty dzieciom.

Zajęcia poprowadzi: Katarzyna Kida – artystka wizualna, absolwentka wydziału tkaniny i ubioru ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, zatrudniona w Galerii Arsenał.

Warsztaty dla dzieci w wieku 6-10 lat. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: k.kida@galeria-arsenal.pl do czwartku 22 sierpnia 2013 do godz. 15.00. Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Dzieci kwiaty – warsztaty rodzinne
24-25 sierpnia 2013 roku, godz. 11.00
Galeria Arsenał
Białystok

Dodaj komentarz