• 2013-08-17

Współczesny Nomada / Współczesny Osadnik

Do 27 września można zgłaszać prace do konkursu wnętrza pawilonu wystawowego o powierzchni 15 m2, który ma być mieszkaniem współczesnego Nomady / Osadnika.

Współczesny Nomada / Współczesny Osadnik (źródło: materiały prasowe organizatora)

Współczesny Nomada / Współczesny Osadnik (źródło: materiały prasowe organizatora)

Konkurs przeznaczony jest dla projektantów, architektów wnętrz, architektów, studentów szkół artystycznych i projektowych – w konkursie mogą brać udział również pasjonaci wzornictwa i architektury

Uczestnik konkursu powinien odnieść się projektowo do zagadnienia Współczesny Nomada / Współczesny Osadnik w formie przestrzennej instalacji, inspirowanej opisanymi trendami społecznymi, oraz możliwie wykorzystując w niej jesienno zimową kolekcję H&M Home z takimi elementami jak kolor, struktura lub charakter tkanin (lookbook dostępny na stronie organizatora konkursu).

Instalacja powinna być zainspirowana lookbookiem H&M Home na jesień/zimę 2013 i odpowiadać na zadany temat (inspiracja kolorem, strukturą tkanin, etc.)

Zaprojektowana instalacja musi mieścić się w pawilonie wystawowym o powierzchni 15 m2 o wymiarach 6 m x 2,5 m (dokładne wymiary kontenera: 6055 x 2435 x 2790 mm) – warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przygotowanie zwymiarowanego projektu wykonawczego, oraz zamieszczenie w projekcie pełnej specyfikacji materiałów, kolorystyki oraz założeń budżetowych.

Realizacja wygranej – wyłonionej przez Jury spośród nadesłanych prac instalacji i jej ekspozycja w przestrzeni publicznej na terenie Warszawy, Poznania lub Krakowa. Instalacja będzie eksponowana w opisanym w warunkach konkursu pawilonie przez okres dwóch tygodni. Nagroda pieniężna – 10.000 zł.

Konkurs Współczesny Nomada / Współczesny Osadnik
1 sierpnia – 27 września 2013 r.
Realizacja projektu – październik 2013 r.
Ekspozycja projektu – listopad 2013 r. (czas ekspozycji: ok. 2 tygodni)

Dodaj komentarz