• 2013-08-13

Octo Octa na Music Of The Future

14 sierpnia w Warszawie w ramach projektu Music Of The Future, czyli cyklicznych koncertów zagranicznych gwiazd elektroniki, w klubie Iskra wystąpi amerykański producent Octo Octa.

Music Of The Future, plakat (źródło: mat. prasowe)

Music Of The Future, plakat (źródło: mat. prasowe)

Music Of The Future powstało 2 lata temu jako wakacyjny cykl imprez. Dziś rozrosły się do imprezy całorocznej, w czasie której co miesiąc d występów na stołecznych parkietach klubowych zapraszane są gwiazdy elektroniki.  W czasie letniej odsłony Music Of The Future w Iskrze wystąpi nietypowy producent – Amerykanin Octo Octa ze swoim energetycznym live actem.

Michael Bouldry-Morrison lepiej znany jako Octo Octa to jeden z tych nowoczesnych producentów, którzy wcale nie chcą być zanadto nowocześni. Jego miłość do głębokich housowych brzmień pozwoliła mu stworzyć idealną taneczną mieszankę. Świetnie skrojone sample wprost z r’n'b, idealnie złożona perkusja i pracoholizm spowodowały, że młody artysta ma na koncie już trzy pełnoprawne albumy, a jego live’y ewoluują z każdym kolejnym dniem, gdy Michael dodaje do nich świeżo zrobiony track. Będąc jednym z najciekawszych producentów wytwórni 100% Silk nie mógł umknąć uszom nie tylko fanów elektroniki, ale też promotorów młodych twórców z Red Bull Music Academy, na którą wybrał się kilka miesięcy temu. Teraz pojawi się w Polsce, aby po raz pierwszy na naszym gruncie zaprezentować swoją przepiękną muzykę.

Jako support wystąpią: Mustnotsleep (MOTF), Cyryl (Move Move), MKO (dype), Hadrian (Głębokie Pasmo) a za wizualizacje live będzie odpowiadał VJ FkS znany ze świetnych występów festiwalowych.

Koncert Octo Octa:
14 sierpnia 2013 r., godz. 22.00
ul. Wawelska 5, Klub Iskra
Warszawa

Dodaj komentarz