• 2013-08-13

Beth Hart wystąpi w Polsce

Bluesowo-rockowa wokalistka i pianistka Beth Hart w marcu 2014 roku wystąpi na dwóch koncertach w Polsce. 28 marca artystka wystąpi w Chorzowie, a dwa dni później w Warszawie.

Beth Hart (źródło: mat. prasowe)

Beth Hart (źródło: mat. prasowe)

Zadziorna barwa głosu, rockowy życiorys i kreatywne podejście do tworzenia muzyki – dzięki tym cechom od kilku lat jest o Beth Hart coraz głośniej. Jej koncerty to wybuchowa mieszanka bluesa, rocka, muzyki gospel, oraz ocierających się o ambitniejszy pop ballad. Beth Hart to nie tylko niezwykle utalentowana wokalistka obdarzona niesamowitą barwą głosu, ale też multiinstrumentalistka i kompozytorka, oraz autorka tekstów – dramatycznych, bardzo osobistych, nierzadko opartych na jej własnym burzliwym życiorysie.

Ma na koncie osiem solowych płyt i dwa DVD, często jest również zapraszana do współpracy z innymi artystami m.in. Slashem, Jeffem Beckiem czy Joe Bonamassą. Nagrana w duecie z tym ostatnim płyta Don’t Explain nominowana została do Blues Music Awards (2012). Artyści kontynuują współpracę – w styczniu 2013 roku, zachęceni sukcesem pierwszej wspólnej płyty, zarejestrowali materiał na kolejny krążek Seesaw (premiera maj 2013).

Koncerty Beth Hart w Polsce:
28 marca 2013 r., godz. 20.00, Miejski Dom Kultury Batory w Chorzowie
30 marca 2013 r., godz. 20.00, Klub Proxima w Warszawie

Dodaj komentarz