• 2013-08-07

SpaceFest! Konkurs dla zespołów

Do 30 września 2013 roku trwa przyjmowanie zgłoszeń od młodych zespołów, poruszających się w obszarze muzyki alternatywnej i space rocka. Zwycięzcy zagrają podczas tegorocznego SpaceFest! odbywającego się od 6 do 7 grudnia w Gdańsku.

SpaceFest!, logo (źródło: mat. prasowe)

SpaceFest!, logo (źródło: mat. prasowe)

Podobnie jak w dwóch pierwszych edycjach SpaceFestu! organizatorzy również i w trzeciej zarezerwowali w line-upie miejsce dla młodych – i nie tylko – zespołów grających shoegaze, space rock lub muzykę alternatywną nawiązującą do tych gatunków. Co ważniejsze, w tym roku trójmiejskiej publiczności będą miały okazję zaprezentować się aż dwa młode zespoły.

SpaceFest! (źródło: mat. prasowe)

SpaceFest! (źródło: mat. prasowe)

2 sierpnia 2013 rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń od grup zainteresowanych występem na grudniowym SpaceFescie. Organizatorzy czekają na nie do 30 września 2013. Czteroosobowe jury przesłucha nadesłane materiały i wybierze dwie najciekawsze grupy, które zagrają 6 i 7 grudnia w Gdańsku. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa zamieszczona jest na stronie www.spacefest.pl.

SpaceFest! – to festiwal muzyki shoegaze, space rock i alternative, na który składają się koncerty, warsztaty dla muzyków z Polski i zagranicy, spotkania z legendarnymi wykonawcami alternatywnymi, konkurs dla młodych zespołów i wydawnictwa płytowe. Festiwal jest organizowany przez Stowarzyszenie Nasiono we współpracy z Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia przy wsparciu Miasta Gdańska.

Konkurs dla zespołów
Zgłoszenia do 30 września 2013 roku

SpaceFest!
Od 6 do 7 grudnia 2013 roku
Gdańsk

Dodaj komentarz