• 2013-07-22

Archilans – jak architekci promują swoją twórczość?

24 lipca o godz. 19.00 w klubokawiarni Warszawa Powiśle, w ramach cyklu Stacja Młoda Architektura, odbędzie się spotkanie pt. Archilans – jak architekci promują swoją twórczość?

Archilans – jak architekci promują swoją twórczość? (źródło: materiały prasowe organizatora)

Archilans – jak architekci promują swoją twórczość? (źródło: materiały prasowe organizatora)

Miesięcznik Architektura-murator serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Stacja Młoda Architektura. Gośćmi najbliższego wieczoru, pt. Archilans – jak architekci promują swoją twórczość?, będą projektanci z warszawskiego biura 22ARCHITEKCI – Wojciech Conder, Aleksander Drzewiecki, Maciej Kowalczyk, Michał Tatjewski oraz architekt Jan Ledwoń z Oświęcimia.

Lans or die! Promocja siebie to dziś obowiązkowe narzędzie służące pozyskiwaniu nowych klientów i wyróżnieniu z morza innych pracowni działających na rynku. Ale lans może też prowadzić do tworzenia wizerunku bez treści – zwracali uwagę architekci podczas organizowanych w tym roku przez Architekturę-murator konfrontacji Młodzi do Łodzi. Goście, a również uczestnicy tego spotkania, odniosą się do problemu archilansu i spróbują m.in. opowiedzieć, w jaki sposób sami starają się odnaleźć na rynku i zdobywać zlecenia.

Jan Ledwoń – dyplom na Politechnice Śląskiej w Gliwicach obronił w 2009 roku. Jest laureatem kilku nagród i wyróżnień w konkursach architektonicznych, stypendystą Kopenhaskiej Szkoły Technicznej oraz adeptem Summer School na Architectural Association w Londynie. Praktykę zdobywał, pracując m.in. w holenderskim biurze NOX i duńskim Schmidt | Hammer | Lassen.

Pracownię 22ARCHITEKCI założyło w 2010 roku czterech absolwentów Politechniki Warszawskiej: Wojciech Conder, Aleksander Drzewiecki, Maciej Kowalczyk i Michał Tatjewski. Biuro na koncie ma wiele nagród i wyróżnień w konkursach architektonicznych, w tym głównych na projekt siedziby firmy GAZ-System w Rembelszczyźnie, Regionalnego Centrum Innowacyjnej Administracji w Kołobrzegu czy osiedla mieszkaniowego przy ul. Rzemieślniczej w Krakowie.

Stacja Młoda Architektura: Archilans – jak architekci promują swoją twórczość?
24 lipca 2013 r., godz. 19.00
Klubokawiarnia Warszawa Powiśle, ul. Kruczkowskiego 3B
Warszawa

Dodaj komentarz