• 2013-07-19

Sex w szortach w kinach

Od 26 lipca w kinach w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Olsztynie będzie można oglądać blok 7 najciekawszych krótkich erotyków, które wzięły udział w konkursie Sex w szortach.

„Dada Love”, reż. Aleksandra Panisko (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Dada Love”, reż. Aleksandra Panisko (źródło: materiały prasowe organizatora)

Organizator – firma Spectator – zachęcał Polaków to podjęcia tematu erotyki, niekoniecznie na poważnie. Przez konkurs starano się odnaleźć artystyczne odpowiedzi na pytania: jak kochają się Polacy? Jakie frywolne fantazje kryją się w naszych głowach oraz czy możliwy jest sex w dużym fiacie?

W przygotowanym specjalnie na potrzeby kina bloku krótkich erotyków znalazł się laureat konkursu Sex w szortach – film Wspomnienie poprzedniego lata Kuby Gryżewskiego i Ivo Krankowksiego, który w tym roku startuje również w niezależnym konkursie filmów krótkometrażowych 7. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu.

W filmie występują: Iza Kuna, Bartłomiej Topa, Paulina Gałązka (III rok, wydział aktorski PWSFTViT w Łodzi), Piotr Bondyra (III rok, wydział aktorski PWSFTViT w Łodzi), Krystyna Froelich, Stanisław Sparażyński.

Sex w szortach
Od 26 lipca 2013 r.
Kino Mikro, Kino Kosmos, Kino Malta, Kino Awangarda
Kraków, Katowice, Poznań, Olsztyn

Dodaj komentarz