• 2013-07-16

Fashion Democracy Summer

20 i 21 lipca we wrocławskim Centrum Handlowym Magnolia odbędzie się Fashion Democracy Summer – nowy modowy projekt organizatorów Warsaw Fashion Weekend.

Fashion Democracy Summer (źródło: materiały prasowe organizatora)

Fashion Democracy Summer (źródło: materiały prasowe organizatora)

Tego lata organizatorzy stworzą wyjątkową możliwość zapoznania się z twórczością najlepszych młodych projektantów. Młoda moda wejdzie w struktury miasta pojawiając się tam, gdzie zazwyczaj nie ma wstępu – w popularnych centrach handlowych całej Polski. To unikatowa okazja aby zobaczyć i dotknąć rzeczy niedostępnych w regularnej sprzedaży. Co więcej – będzie można je kupić w wyjątkowo niskich cenach. A będzie z czego wybierać!

Fashion Democracy Summer jest także doskonałą szansą dla projektantów, aby podbić serca publiczności z całego kraju. Nie będzie to trudne – organizatorzy zadbali bowiem o najwyższy poziom prezentowanych kolekcji.

Przestrzeń projektantów w Centrum Handlowym Magnolia pozwoli uaktualnić garderobę o modne, a przede wszystkim unikatowe ubrania i akcesoria. Warto pamiętać, że letnie trendy odznaczają się różnorodnością stylów. I tak obowiązkowo w naszych szafach powinny znaleźć się: kolory bieli i czerni, geometryczne wzory czy marynarskie motywy. Poza gwarancją udanych zakupów, goście Fashion Democracy Summer mogą spodziewać się licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Fashion Democracy Summer
20-21 lipca 2013 r.
Centrum Handlowe Magnolia
Wrocław

Dodaj komentarz